Jarní detox šatníku

Chcete se cítit a vypadat svěže a přitažlivě? Udělejte si jarní očistu! Pročistit si tělo i duši, vytřídit šatník a odklidit nenošené věci vám vnese do života harmonii a krásu. Znovu budete plné energie a dobré nálady, znovu se rozzáříte jako krásná a sebevědomá žena.

Jaro je nejlepší období, kdy vás stylový detox nastartuje. Odměnou vám bude nejen přehlednější a více využitý šatník, ale i úžasný pocit. Třídění šatníku totiž očisťuje, spaluje nepotřebné, odstraňuje to, co už dál neslouží. Pomáhá nechat odejít staré a dává prostor pro to, abychom mohly nechat vstoupit nové. A tím nemám na mysli pouze nové šaty a střevíčky – protříděním šatníku přichází nová energie do života!

Ptáte se, jak na to? O konkrétní kroky a tipy jsem se podělila v slovenském časopise Nový Čas pre ženy.

CELÝ ČLÁNEK ČTĚTE ZDE

signature

2 thoughts on “Jarní detox šatníku

  1. Dobrý večer, děkuji za váš e-mail mám doma vaši knihu s názvem Styl a detox šatníku jsem si v ní samozdřejmě pročetla, ale tohle není vůbec můj problém, protože já toto tzv. provětrání šatníku dělám absolutně pravidelně a věci které mi nesedí a nebo nevezmu rok na sebe posílám dál. Většinu oblečení jezdím nakupovat do Německa a to do obchodního domu Garhammer, kde je výborný přístup k zákazníkům, ale svůj styl jsem ještě neobjevila. I kdyz si myslím, že se cítím nejlépe v něčem sportovně elegantním, tak stejně tomu pořád něco jakoby chybí. Netuším, jak fungují vaše služby a ani neznám váš ceník, ale zajímá mě to. Díky mo za vaši odpověd a možná nashledanou.

  2. Dobrý večer pani Fialová, děkuji za zprávu. Je skvělé, že Vám kniha Styl byla u třídění šatníku nápomocná a posloužila jako spolehlivý průvodce celým procesem. Ráda Vám budu v oblasti stylu a oblékání nápomocna i osobně. Bližší informace k službám jsem Vám právě poslala na email. Budu se těšit snad brzy navidenou a přeji hezký večer! Dagmar

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s