O Dagmar

emma1

DAGMAR GABULOVÁ

1. certifikovaná koučka stylu pro ČR a SR 

Dagmar pochází z Bratislavy, momentálně žije v Praze, poslední léta však strávila na třech různých kontinentech – v Asii, v Americe a v Evropě. Přestože vystudovala Ekonomickou univerzitu a působila na různých marketingových pozicích, od dětství ji lákal svět, inspirovala krása a fascinovali lidé.

Pracovala pro českou edici módního časopisu ELLE, kde si uvědomila, že v komerčním světě krásy nemůže naplno realizovat svou touhu pomáhat ženám, aby vypadaly krásně navenek a zároveň se krásné cítily i uvnitř. Díky radě generální ředitelky módního domu CHANEL„Dagmar, nebuď bankéřkou. Žij svými vášněmi!“ – se rozhodla spojit cestování, kreativitu a lásku k lidem i módě do jedné mise: naučit ženy zářit uvnitř i navenek.

Graduate's-Mark-JPEG-2010V současnosti proto mění životy žen prostřednictvím konceptu Style CoachingTM, který vystudovala ve Velké Británii. Odkrývá skutečnou ženskou krásu, zvyšuje ženám sebevědomí a pomáhá budovat styl na základě jejich osobnosti. Učí je, jak propojit oblečení a celkový vzhled s osobností, a jak je využít ve svůj prospěch.

Vedle individuálního poradenství vede workshopy pro mezinárodní společnosti jako KPMG, Dell, Mary Kay, McKinsey & Company a další finanční a právnické instituce. Svými radami přispívá do předních českých a slovenských magazínů nejen pro ženy (Forbes, Top Class, Ona Dnes, Proč ne?!, EMMA, Trend, Profit) stejně jako do televizních pořadů (VIP zprávy – TV Prima, Snídaně s Novou – TV Nova, Sama doma – Česká televize). Pravidelně přednáší na ženských konferencích (Všem ženám, Úspěšná asistentka manažera, Real Woman Fórum) a je také autorkou tréninkových programů pro personál obchodů s oblečením, v rámci kterých učí nejen, jak prodat, ale také jak vhodně poradit s výběrem.

Kniha STYLDagmar v dubnu 2016 vydala ve spolupráci s nakladatelstvím GRADA jedinečnou knihu STYL – Cesta ke kráse, sebevědomí a charismatu, do které s neobyčejnou originalitou otiskla svoje osobní i profesní poslání – ukázat ženám jejich skutečnou krásu, naučit je využívat ji na maximum a změnit tak nejen jejich vzhled, ale i pohled na sebe samé. Na čtenářky tak čeká unikátní a v českém prostředí ojedinělá publikace, která svým výjimečným výtvarným zpracováním, a především inspirativním obsahem odráží Dagmařinu filozofii neoddělitelnosti vnitřní a vnější krásy.