O Dagmar

DG

Miluji…

…sledovat, jak mi ženy kvetou před očima a stávají se z nich dámy s jiskrou v očích, zářivým úsměvem a zdravým sebevědomím. Jakmile se začnou oblékat do správných barev, lichotivých střihů a přizpůsobí styl oblékání svému skutečnému já, začnou se na sebe postupně dívat jinýma očima. Jsou k sobě jaksi méně kritické a mají se více rády. Najednou je baví hezky se oblékat i o sebe více pečovat, protože mají klíč k tomu, jak na to. Září uvnitř i navenek a já jsem šťastná, když vidím, že prostřednictvím své práce dělám šťastnými jiné.

Díky pracovní zkušenosti v časopise ELLE…

…jsem poznala, že moje cesta není ve vytváření otroků módy, ale v pomoci ženám, které chtějí zářit. Přestože jsem věřila, že práce v komerčním světě krásy je pro mě tou pravou, ukázalo se, že jsem se mýlila. Přece jen na mě čekalo něco mnohem smysluplnějšího. Profese style coach-e sice vyžaduje vášeň a smysl pro krásu, ale to není všechno. Její nevyhnutelnou součástí je také skutečný zájem o lidi a upřímná touha jim pomoct. Přes Style CoachingTM mám možnost měnit nejen jejich vzhled, ale i životy, a to mi dává obrovský smysl.

Dobíjí mě…

…jóga, tanec, cestování, knihy z oblasti osobního rozvoje a krása v jakékoliv formě a podobě.

PROFIL

DAGMAR GABULOVÁ

1. certifikovaná koučka stylu pro ČR a SR 

Dagmar pochází z Bratislavy, momentálně žije v Praze, poslední léta však strávila na třech různých kontinentech – v Asii, v Americe a v Evropě. Přestože vystudovala Ekonomickou univerzitu a působila na různých marketingových pozicích, od dětství ji lákal svět, inspirovala krása a fascinovali lidé.

Pracovala pro českou edici módního časopisu ELLE, kde si uvědomila, že v komerčním světě krásy nemůže naplno realizovat svou touhu pomáhat ženám, aby vypadaly krásně navenek a zároveň se krásné cítily i uvnitř. Díky radě generální ředitelky módního domu CHANEL„Dagmar, nebuď bankéřkou. Žij svými vášněmi!“ – se rozhodla spojit cestování, kreativitu a lásku k lidem i módě do jedné mise: naučit ženy zářit uvnitř i navenek.

Graduate's-Mark-JPEG-2010V současnosti proto mění životy žen prostřednictvím konceptu Style CoachingTM, který vystudovala ve Velké Británii. Odkrývá skutečnou ženskou krásu, zvyšuje ženám sebevědomí a pomáhá budovat styl na základě jejich osobnosti. Učí je, jak propojit oblečení a celkový vzhled s osobností, a jak je využít ve svůj prospěch.

Vedle individuálního poradenství vede workshopy pro mezinárodní společnosti jako KPMG, Dell, Mary Kay, McKinsey & Company a další finanční a právnické instituce. Svými radami přispívá do předních českých a slovenských magazínů nejen pro ženy (Forbes, Top Class, Ona Dnes, Proč ne?!, EMMA, Trend, Profit) stejně jako do televizních pořadů (VIP zprávy – TV Prima, Snídaně s Novou – TV Nova, Sama doma – Česká televize). Pravidelně přednáší na ženských konferencích (Všem ženám, Úspěšná asistentka manažera, Real Woman Fórum) a je také autorkou tréninkových programů pro personál obchodů s oblečením, v rámci kterých učí nejen, jak prodat, ale také jak vhodně poradit s výběrem.

Kniha STYLDagmar v dubnu 2016 vydala ve spolupráci s nakladatelstvím GRADA jedinečnou knihu STYL – Cesta ke kráse, sebevědomí a charismatu, do které s neobyčejnou originalitou otiskla svoje osobní i profesní poslání – ukázat ženám jejich skutečnou krásu, naučit je využívat ji na maximum a změnit tak nejen jejich vzhled, ale i pohled na sebe samé. Na čtenářky tak čeká unikátní a v česko-slovenském prostředí ojedinělá publikace, která svým výjimečným výtvarným zpracováním, a především inspirativním obsahem odráží Dagmařinu filozofii neoddělitelnosti vnitřní a vnější krásy.