Slevy v obchodech

Kromě nakupování kdekoli, kde jste zvyklá nakupovat (např. Zara, Mango, H&M apod.), vám také ráda ukážu nové obchody dle vašeho stylu, potřeb, rozpočtu a dalších požadavků. V případě, že budete mít zájem prozkoumat i nabídku mých partnerských značek v Praze či v Bratislavě, můžete se při nákupech v mé společnosti těšit na speciální výhody!*

Užijte si VIP SERVIS A 20% SLEVU v obchodech:

*Navštívené obchody vybíráme vždy společně s klientkou podle jejich preferencí, potřeb a rozpočtu. Uvedené značky obchodů slouží pouze pro informaci, kde lze v mé společnosti benefitovat ze speciálních slev. Neznamená to, že chodíme nakupovat výlučně do obchodů partnerských značek.

*Pokud jste zvyklá nakupovat v jiných obchodech (např. Zara, Mango, H&M apod.), začneme v nich a navíc vám ukážu další značky ladící s vašim stylem v podobné cenové kategorii. Nakupy vás tak nevyjdou o nic dráž než obvykle.

*V žádném z balíčků není stanoven finanční limit jako povinná útrata v průběhu společných nákupů. Co si z doporučených věcí budete chtít zakoupit, je čistě na vašem rozhodnutí.