Jak vše probíhá

womenMít styl rozhodně neznamená oblékat se draze ani luxusně. Styl není o značkách, módních návrhářích ani visačkách na oblečení – je o tom, co vychází z vás samotné. Je vaším poznávacím znamením a vyjadřuje, co vás dělá vámi. Měl by proto být odrazem vaší osobnosti, esence, charismatu a životního stylu. Styl je kombinací módy s vaší postavou, věkem, barvou očí a vlasů, profesí, hodnotami i přesvědčeními. Je tím, co vás odliší od ostatních, díky čemu budete svá a pro okolí nezapomenutelná. Proto ještě než vyrazíme na nákupy, je potřeba porozumět tomu, co vás dělá krásnou a jak vás to, že budete sama sebou, může přivést k ženě, kterou se toužíte stát.

Screen Shot 2017-06-16 at 3.28.51 PM

Screen Shot 2017-06-19 at 1.04.33 PM

V průběhu společných setkání se zaměříme na 5 oblastí:

  1. Identifikace osobních barev
  2. Identifikace typu postavy a obličeje
  3. Identifikace osobního stylu
  4. Třídění šatníku
  5. Asistované nákupy se slevami až do výše 20%

1. IDENTIFIKACE OSOBNÍCH BAREV

Na úvod vyzkoušíme, jaké barvy jsou nejvhodnější pro váš tón pleti, barvu očí a odstín vlasů. Na základě toho určíme vaše top barvy – 30 barevných odstínů, které vás rozzáří, omladí a dodají vám jiskru. Stejně tak se podíváme na vhodné odstíny pro vaše vlasy, líčení i šperky. Barevnou paletu s top barvami navíc obdržíte ve formě látkového vzorníku i v elektronické podobě, aby vám sloužila jako spolehlivý společník při nákupech v budoucnu.

2. IDENTIFIKACE TYPU POSTAVY A OBLIČEJE

Následně se podíváme na tvar vašeho obličeje. Ten má zásadní vliv na výběr správných typů šperků, brýlí, ale i účesu a líčení. Zaměříme se samozřejmě i na vaši postavu. Cílem je naučit vás oblékat své křivky způsoby, které zdůrazní pozitiva postavy a šikovně zamaskují případné kritické partie. Všechny doporučené střihy obdržíte přehledně shrnuty v dokumentu, aby vás provázely při budoucích nákupech.

3. IDENTIFIKACE OSOBNÍHO STYLU

Když už víte, jaké barvy vám sluší i jak správně oblékat svoji postavu, na řadu přichází definice osobního stylu. Ten je skrytý uvnitř a vypovídá o osobnosti člověka. Nejlepší způsob, jak jej najít, je proto porozumět svému vnitřnímu světu. Zkombinovat vaše zájmy, touhy, životní styl, ambice, inspirace a preference do ideální verze vás samotné. Ujasnit si, kým jste nyní, a kým se chcete stát. Odhalit své pravé já, definovat své přednosti, libosti, v co věříte, i to, co chcete svým vzhledem reprezentovat, aby se vaše image stala autentickou a byla v souladu s tím, kým ve skutečnosti jste.

4. TŘÍDĚNÍ ŠATNÍKU

Ještě předtím než vyrazíme na společné nákupy, projdeme si vše, co doma máte a do čeho jste již investovala. Zjistíme, co je pro vás stylem, střihem a barvami správné, a co vám škodí, vyřadíme. Získáte tak přehledný šatník skládající se pouze z lichotivých kousků, u kterých nikdy nepochybíte. Vytříděný a uspořádaný šatník vám navíc pomůže rychleji se oblékat, ale i využít co nejvíce a to nejlepší z vašich zásob. Nebojte se, nebudete muset všechny nevyhovující kousky vyhodit. Můžete je prodat, potěšit kamarádky, nebo jimi pomoct těm, co to potřebují.

5. ASISTOVANÉ NÁKUPY SE SLEVAMI AŽ DO VÝŠE 20%

V posledním kroku vyrazíme na společné nákupy. V rámci nich se šatník nejen doplní o oblečení a odstíny, které v něm chybí, ale také se naučíte, jak mnohem rychleji a efektivněji nakupovat, jak se orientovat v obchodech a nacházet v nich pro sebe ty pravé kousky. A samozřejmě také to, jak při nákupech šetřit čas, nervy i peníze. V mé společnosti se navíc můžete v obchodech těšit na speciální slevy až do výše 20% – více ZDE. Váš šatník se bude konečně skládat pouze z lichotivých kousků a oblékání i nakupování bude jednodušší než kdykoli předtím!

Co řekly dámy, které svůj styl již nalezly? Podívejte se na jejich proměny ZDE

Screen Shot 2017-06-16 at 3.28.51 PM

Screen Shot 2017-06-19 at 1.04.33 PM