SK: Osobné stretnutie s tímom Beyoncé

Dagmar_with_Les_Twinsf6a41d

S tanečníkom Beyoncé v Bratislave

Lístky na bratislavský koncert Beyoncé som v prvý deň ich predaja kupovala online s veľkým adrenalínom. Vtedy som ešte netušila, že v podobnom duchu sa bude niesť aj samotný deň jej aprílového koncertu.

BEYONCÉ V NAŠOM HOTELI?!

Deň pred koncertom som sa v médiach dočítala, že Beyoncé a jej tím budú ubytovaní v hoteli na nábreží Dunaja. Vtedy som sa v duchu zasmiala a pomyslela si: „Žeby to bol ten náš?“. Keďže žijem v Prahe, do Bratislavy som cestovala iba kvôli jej koncertu. Keď som v piatok 19.4.2013 krátko po 14-tej hodine vošla do recepcie hotela, v ktorom sme mali stráviť víkend, bolo mi jasné, že je to predsa len ten „náš“ hotel.

Frank-Gaston-Beyonce

V rade na check-in stál predo mnou vysoký černoch v čiernej šiltovke a slnečných okuliaroch, choreograf a kreatívny riaditeľ Beyoncé, Frank Gatson Jr. Po lobby sa premávali černošky v tigrovaných legínach a s afro účesmi. Kým som prišla na rad, dostávala som sa z prvotného šoku a myslela si, že toto je snáď najväčším prekvapením dňa.

Keďže moja izba nebola ešte pripravená, posadila som sa v lobby. Recepcia sa postupne vyprázdňovala a utíchala. Vtom som zahliadla ďalšie známe tváre, jediných dvoch mužských tanečníkov v tíme Beyoncé, dvojičky Larryho a Laurenta Bourgeois. Položili si tašky kúsok odo mňa a čakali na odvoz. Kým jeden z nich stál vonku, druhý sa prechádzal vo vnútri.

Nepotrebovala som veľa času na premýšlanie a už som kráčala k nemu. Vzala som svoju obálku s lístkami a nápisom Beyoncé 4/2013, prišla za ním a s úsmevom mu povedala: „Dnes večer sa uvidíme.“ Bol milo prekvapený, že ho niekto oslovil, prijemný a otvorený sa rozprávať. Zaujímal sa, odkiaľ som, čo robím a ako je možné, že bývam s nimi v hoteli, hoci som z Bratislavy :). Nakoniec sme sa spolu odfotili a rozlúčili sa, pretože musel utekať na skúšku, na ktorú už meškali. Ešte mi ale stihol povedať: „Určite si to večer užijete!“.

POĎAKOVANIE ZA SLOVENSKO

mrscartertourChoreograf Frank sedel počas celého koncertu pri malom pódiu pred nami. Nijak zvlášť ho neprežíval, celú dobu pozeral do laptopu a svoju hviezdu na pódiu si nevšímal. Avšak po koncerte a vzhliadnutí ovácií publika, mu žiaril úsmev na tvári a vyzeral viac ako spokojne.

Po miernom vyprázdnení sály sme sa s priateľom vybrali za ním poďakovať sa za fantastický zážitok a prácu, ktorú robia pre ľudí. Bol prekvapený, že ho niekto spoznal a odpovedal: „Áno, bolo to skvelé, Beyoncé je výborná!“. Nečakal, že dostane poklonu aj za svoju výborne odvedenú prácu, pretože choreografia, ako aj celé vizuálne spracovanie vyústili do show, na ktorú sa nezabúda. Z Franka som bola veľmi milo prekvapená, bol to úplne normálny a skromný človek, ktorý navyše miluje svoju prácu, čo je z neho aj cítiť.

Osobné stretnutie s dvoma mužmi patriacimi medzi najbližších spolupracovníkov Beyoncé bolo pre mňa väčším zážitkom ako koncert samotný, kde som bola súčasťou 10-tisícového publika. Opäť raz sa mi potvrdilo, že najväčšie hviezdy sú najľudskejšie a úprimne ma potešilo, že Beyoncé sa obklopuje ľuďmi, z ktorých vyžaruje inšpirácia, talent, charizma a láska k tomu, čomu sa venujú, rovnako ako z nej samej. Sú to osobnosti, ktoré prostredníctvom svojho talentu a lásky k tomu, čo robia, túžia priniesť radosť a zábavu aj ostatným, stále však zostávajú ľuďmi s veľkým srdcom a nohami na zemi.

beyonce3 2

signature

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s